Touto cestou si dovolujeme oznámit změny, které nastanou úderem nového roku.

Změna názvu prodejny

Mezi nejzásadnější patří změna názvu provozovny, tato akce byla z  části plánovaná, neboť došlo k odklonění původní podnikatelského záměru a už toto jméno nedávalo smysl. 

Bohužel tato změna neproběhla úplně dle našich představ, neboť začátkem prosince nám bylo sděleno, že si naše jméno zvolila prodejna v sousedním domě se zdravou výživou. Což pochopitelně nejsme rádi, neboť jméno si hýčkáme od roku 2011 a platíme reklamu.

Touto cestou se zříkáme jakékoliv propojenosti našich aktivit, s prodejnou č.p. 146 nemáme nic společného, bohužel se jenom paní majitelka rozhodla žít ze jména, které jsme v Chrudimi dostali do podvědomí našich zákazníků, jako záruku kvalitního ručně dělaného zboží z naší dílny, ochoty a vstřícného jednání.

Naše zásady stále zůstávají, ale nově nás najdete pod názvem 4Handmade.

Nový sortiment v naší nabídce, najdete nás na internetu

V dnešní době si chtějí zákazníci naší prodejny co nejvíce vyrábět doma, rozhodli jsme se nabídnout maximální možnou nabídku sortimentu, postupně začneme s přeměnou naší stávající prodejny v něco jako šperkárnu a třeba se jednou staneme opravdovou a úžasnou šperkárnou vyhlášenou široko daleko.

V souvislosti s tímto jsme rozhodli otevřít samostatný e-shop, nyní je ve výstavbě, v průběhu ledna 2019 očekáváme již první objednávky.

Ukončení tradičního hračkářství

Od prosince jsme přestali objednávat zboží v komoditě hraček a bude nyní od ledna probíhat doprodej, který se postupně přesune jen e-shop www.mattys.cz.

Jménem Hračkářství Mattys (dříve Didahry) Vám chci poděkovat za přízeň, kterou jste k nám chovali a pokud budete potřebovat něco nesehnatelného, tak se prosím ozvěte (info@mattys.cz) a uděláme maximum.

S pozdravem Michal Pilař